• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İnce’nin ‘Memleket’ine İzmir’den sürpriz isim

İnce’nin ‘Memleket’ine İzmir’den sürpriz isim

6.6.2021

CHP'den ayrıldıktan sonra Memleket Hareketi'ni başlatan ve 19 Mayıs'ta parti kuran Muharrem İnce, partinin il başkanlık binasının açılışı için İzmir'e geldi. Ayağının tozuyla Kemeraltı'na giderek esnafla sohbet eden İnce, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Muharrem İnce'ye İl Başkanı Cüneyt Oğuz da eşlik ederken Memleket Partisi'ne geçeceği iddia edilen Menemen eski Belediye Başkanı Tahir Şahin'in de heyet içerisinde olduğu görüldü. Ardından İnce ve beraberindeki grup il binasının olduğu Cumhuriyet Meydanı'na geçti.

ROZETİ BİZZAT TAKTI
Açılış öncesinde vatandaşlara seslenen İnce, bir süredir adı Memleket Partisi ile anılan Menemen Belediyesi eski Başkanı Tahir Şahin'e de parti rozeti taktı. İnce, yaptığı açıklamada, "20 sene şerefiyle Menemen'i yönetti sonra aday gösterilmedi" dedi.

İnce’nin ‘Memleket’ine İzmir’den sürpriz isim haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.