• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

iktidar olursa milletin anasını ağlatır’

‘CHP iktidar olursa milletin anasını ağlatır’

11.6.2021

BAŞLATTIĞI Memleket Hareketi'ni CHP'den istifa ettikten sonra partileştiren Muharrem İnce, partisinin MYK toplantısı sonrası basın açıklaması yaptı. Konuşmasında kendisine ekranlarda yer vermeyen CHP'ye yakın medya kuruluşlarına sitem eden İnce, muhalefet medyasının CHP'li belediyeler ve CHP Genel Merkezi'nden para alamama tehditleriyle susturulduğunu öne sürerek, "Muharrem İnce'yi, Memleket Partisi'ni gösterirsen sana para vermeyiz diyerek basını susturmuşlar. Siz iktidar olsanız milleti perişan edersiniz" ifadelerini kullandı.

‘CHP iktidar olursa milletin anasını ağlatır’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.