• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

AK Parti ve CHP’den ORTAK AŞI ÇAĞRISI

AK Parti ve CHP’den ORTAK AŞI ÇAĞRISI

22.7.2021

Kurban Bayramı'nın ikinci gününde siyasi partilerin temsilcileri video konferans ile bayramlaştı. AK Parti heyetinin CHP heyeti ile bayramlaşmasında vatandaşa aşı çağrısı yapıldı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, "Bugün itibarıyla aşı sıkıntısının olmadığı görülüyor. Çok sayıda ilimiz hala kırmızı. Artık kırmızı illerin sona ermesi gerekiyor. Bu vesileyle bir kez daha tüm yurttaşlarımızı aşı olmaya davet ediyoruz" derken, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özlem Zengin de, "Bu aşı meselesi bireysel tercihin çok ötesinde diye düşünüyorum. Aşı olmayanlar var olduğu müddetçe bu hastalığı tamamen yenme imkanına sahip değiliz" ifadelerini kullandı.

MHP HEYETİ İLE BAYRAMLAŞMA
AK Parti heyeti, daha sonra MHP heyeti ile bayramlaştı. Zengin, MHP lideri Devlet Bahçeli ve partililerin bayramını kutladı. MHP heyetinde yer alan Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya da, pandemi şartlarına rağmen bayramlaşma geleneğinin video konferans yöntemiyle de olsa sürdürülmesinin güzel olduğunu bildirdi.

VİDEO KONFERANSLA BAYRAMLAŞTILAR
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özlem Zengin, Kadın Kolları MYK Üyesi Sivil Toplum Halkla İlişkiler Başkanı Ayten Aydın ve Gençlik Kolları MYK Üyesi Sivil Toplum Halkla İlişkiler Başkanı Muhammed Cem Çekerek, video konferansla siyasi partilerle bayramlaştı.

AK Parti ve CHP’den ORTAK AŞI ÇAĞRISI haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.