• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Şehit ağabeyinden Akşener’e tepki

Şehit ağabeyinden Akşener’e tepki

12.8.2021

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in olaylı Sivas temaslarının ardından Erzincan ziyareti de gergin geçti. Erzincan merkezin ardından Çayırlı ve Tercan ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulunan Akşener, Tercan'da bir kahvehanede hükümete yönelik eleştiriler yapması üzerine şehit ağabeyi Yusuf Budak'ın tepkisiyle karşılaştı. Budak'ın oturduğu masadan kalkıp "Allah'tan korkun. Yalan konuşmayın. 90'lı yılları hatırlayın. Terörden Tendürek'e çıkamıyorduk. Şimdi dört dörtlük askeri güce sahibiz. Açız, açız, diyorlar ama emekli maaşını alıp akşama kadar keyif çatıyorlar" diyerek tepkisini dile getirmesi üzerine bir süre gergin anlar yaşanırken Akşener, kahvehaneden ayrılmak zorunda kaldı.

Şehit ağabeyinden Akşener’e tepki haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.