• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’den Ramazan seferberliği

MHP Gaziemir’den Ramazan seferberliği

16.4.2021

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Gaziemir İlçe Başkanı Köksal Koç Ramazan ayı boyunca her hafta bin aileye gıda yardımı yapacaklarını söyledi.

MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin' in "HER KAPIYI ÇALACAĞIZ, HER GÖNÜLE GİRECEĞİZ" sloganı ile başlattığı ihtiyaç sahiplerine 'Ramazan Yardımları' kampanyasına MHP Gaziemir İlçe Başkanlığından büyük destek geldi. İlçe başkanlığı ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere bin adet yardım kolisi ve 250 adet market alışveriş kartı hazırladı.

"ÇALIŞMALARA DEVAM EDECEĞİZ"

RAMAZAN'IN yardımlaşma ayı olduğunu vurgulayan Gaziemir İlçe Başkanı Köksal Koç, " Ramazan ayı boyunca elimizden geldiğince ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanlarından olacağız. Her hafta bin aileye ulaşmayı hedefliyoruz. İl Başkanımız Veysel Şahin Beyefendinin öncülüğünde İlçe teşkilatlarımız olarak Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahiplerine yardımlar yapma çabası içinde olacağız. Bizde gücümüz yettiğince ilçemizde ki ihtiyaç sahiplerine ulaşacağız İnşallah" dedi.

■ MERT ALPDÜNDAR

MHP Gaziemir’den Ramazan seferberliği haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.