• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İhtiyaç sahiplerine yardım eli

İhtiyaç sahiplerine yardım eli

5.5.2021

AYDIN Ülkü Ocakları Ramazan aydında ihtiyaç sahibi ailelere ramazan paketi dağıttı. Sosyal medyadan açıklamada bulunan Aydın Ülkü Ocakları Başkanı Tayfun Şan, "Her yıl Mübarek Ramazan'ın gelmesiyle mutluluk ve huzur mevsimine giriyoruz.

ALLAH RIZASI İÇİN
NEFİSLERİMİZİ terbiye etmenin, gönüllerimizi arındırmanın ayıdır, Ramazan ayı. Bu ay, aynı zamanda infak ayıdır. İnfak, Allah'ın rızasını kazanmak amacıyla inançlı insanların kendi servetinden harcama yapmasıdır. Kardeşinin gönlünü yapması, olmayana yardım etmesi, olana da ikram etmesidir. Ne mutlu, bizlere ki Vatanını, Milletini düşünen, Gönül Erleriyle birlikte her sene Ramazan ayında İhtiyaç Sahibi ailelere Aydın Ülkü Ocakları olarak yardım ulaştırabiliyoruz. Gönül köprüsü oluşturup, gönüllere girmeye çalışıyoruz. Sadece karınları değil, gönülleri de doyurmaya çalışıyoruz" dedi.

■ İHSAN KARATAŞ

İhtiyaç sahiplerine yardım eli haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.