• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Burun estetiğinde Piezo dönemi

Burun estetiğinde Piezo dönemi

20.6.2021

RİNOPLASTİ yani burun ameliyatı, estetik sektöründe en çok talep edilen ameliyatlar arasında ilk sırada. Bu alanda uygulanan en son yöntem de "Piezo". Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı, Burun ve Yüz Estetik Cerrahı Op. Dr. Hayati Kale, bu yöntemde 'çekiç' kullanılmadığı için iyileşme sürecinin daha rahat geçtiğini söyledi. Piezo'nun yenilikçi, profesyonel ve koruyucu bir yöntem olduğunu vurgulayan Kale, "Ameliyat sonrası görülen morluk, şişlik ve ağrıları ciddi anlamda azaltıyor. Bu sayede süreç hasta açısından diğer yöntemlerde olduğu kadar ağır geçmiyor. O nedenle Piezo için 'burun estetiği korkusuna son veren yöntem' diyebilirim" ifadelerini kullandı.

Burun estetiğinde Piezo dönemi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.