• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Ege Diş Hekimliği Türkiye’nin gururu

Ege Diş Hekimliği Türkiye’nin gururu

24.6.2021

DÜNYANIN en saygın üniversite derecelendirme organizasyonlarından birisi olan Şanghay Ranking Consultancy tarafından hazırlanan "ARWU Global Ranking of Academic Subjects" kapsamında 54 akademik alanda 2021 yılının en iyi üniversitelerini açıklandı. Ege Üniversitesi, Diş Hekimliği alanında dünya üniversiteleri arasında ilk150- 200 bandı içerisinde yer alarak büyük bir başarı yakaladı. EÜ, ayrıca bu alanda Türkiye'deki üniversiteler arasında birinci sırada yer aldı.

A PLUS FAKÜLTE
EÜ Diş Hekimliği Fakültesi'nin nitelikli akademik kadrosu, klinik altyapısı ve hasta odaklı sağlık hizmeti anlayışıyla her zaman alanında büyük bir fark yarattığını söyleyen Rektör Prof. Dr. Necdet Budak, "Fakültemiz; hasta hizmeti açısından dünya standartlarında sağlık hizmeti sunan, ulusal akreditasyona sahip olarak hizmet veren, Sağlık Bakanlığınca A plus ilan edilmiş bir fakültedir. Gnümüz teknolojisine uygun olarak yenilenen tedavi üniteleri ve alt yapı çalışmaları ile tümüyle yenilenen kliniklerde hastalara en iyi hizmet sunuluyor" dedi.

Ege Diş Hekimliği Türkiye’nin gururu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.