• BIST
  %0.89
  78.384,78
  EURO
  -%0.86
  4,4760
  USD
  %0.66
  3,8608
  GBP
  %0.66
  3,8608
  CHF
  %0.66
  3,8608
  JPY
  %0.66
  3,8608
 • 25°C

Sağlıklı toplum için spora büyük yatırım

28.10.2010, 17:24


Sportspark Spor ve sağlıklı Yaşam Merkezi yeni sezonda üyelerini teknik altyapı ve hizmetlerle ilgili yaptığı yeniliklerin yanı sıra cazip fiyatlarla karşılıyor


2007 yılından bu yana İzmirlilere spor yapmanın keyfini yaşatan Sportspark Spor ve sağlıklı Yaşam Merkezi, yeni sezonda üyelerini teknik altyapı ve hizmetlerle ilgili yaptığı yenilikler ile karşılıyor.
Üyelerin daha rahat spor yapabilmeleri ve dünyada gelişen yeniliklerden faydalanabilmeleri için Sportspark'ı baştan sona yenilediklerini dile getiren Sportspark Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gürkan, yaptıkları tüm bu yeniliklerin yanı sıra uyguladıkları ekonomik üyelik fiyatları ile üye sayısını günden güne artırdıklarını belirtti.

UYGUN FİYATLAR
Sportspark ailesi olarak sporun hayatımızdaki önemi kadar hayat şartlarının zor olduğunun da farkında olduklarını vurgulayan Gürkan, "Bu nedenle bir yıllık gündüz üyeliğimiz ve bir yıllık hafta sonu üyeliğimiz sadece 990 TL'dir. Hafta içi ve hafta sonu üyelerimiz de merkezde bulundukları saat içerisinde merkezimizin tüm imkanlarından sınırsız olarak faydalanabilirler. Tüm bunların yanı sıra bir yıllık Gold Üyelik satın alan üyelerimiz 1250 TL ek ödeme yaparak 2. yıl Gold Üyeliği satın alabilirler. 2 yıllık Gold Üyeliği satın almış üyelerimiz ise 1000 TL daha vererek 3. yıl Gold Üyeliği satın alabilirler. Ayrıca halihazırdaki üyelerimizin üyelik haklarını da öncelikli olarak korumada tutuyoruz" dedi.


FITNESS SALONU GENİŞLEDİ
Kipa yönetimi ile yaptıkları anlaşmayla ek bölüm kiraladıklarını ve Sportspark'ın kapalı alanını büyüttüklerini belirten Gürkan, "Bu bağlamda direnç ekipmanlarının ve ağırlık çalışmalarının yapıldığı alan büyütüldü. Yeni direnç ekipmanları ithal edildi. Ayrıca 3 yeni grup aktivite salonuna sahip olduk. Tüm bunların yanı sıra 12 adet güçlü sirkülasyon motoruyla Fitness salonunda, soyunma odalarında taze hava sirkülasyon sistemini yeniledik. Merkezi sistemi destekleyici iç üniteler koyduk ve iklimlendirme sisteminin eksiksiz çalışması için gerekli önlemleri aldık. Hijyen konusunda da pek çok yenilik yaptık.
Soyunma odaları, genel alanlar ve dinlenme bölümlerindeki tüm duvar kağıtları ve boyaları yeniledik. Temizlik ve kat hizmetinde çalışan personel kadromuzu güçlendirdik. Ayrıca eski, vasat ve LPG ile çalışan hidrofor sistemi yerine çok teknolojik ve yüksek kapasitede sıcak su veren ekipmanlar kuruldu. Artık üyelerimiz sporun ardından kesintisiz ve bol sıcak suyla duşlarını yapabiliyorlar" diye konuştu.

4 YENİ AKTİVİTE DAHA
Sportspark Sağlıklı Yaşam Merkezi, yeni dönemde grup aktivitelerini getirdiği 4 yeni aktiviteyle 22'ye çıkardı. Sportspark ailesi olarak sporun sadece Fitness'a hapsedilmesinin yanlış olduğunun bilincinde olduklarını dile getiren Mustafa Gürkan, "Sporun, kalabalık insan gruplarıyla daha eğlenceli ve daha sosyal hale geldiğinin farkındayız. Pilates'ten Latin Dansları'na, Gymstick'ten step derslerine kadar dünyanın tercihi birçok grup aktivitesini bedelsiz olarak üyelerimize sunuyoruz. 16 kişilik antrenör kadromuzun akademik kariyerlerine önem veriyor, yeteneklerini geliştirmelerine destek oluyoruz. Onları çeşitli eğitim ve sertifika programlarına gönderiyoruz. Bu bağlamda, yeni sezonda Sportspark'a Bosu Fit, Zumba, Plates Allegro ve Real Ryder derslerini üyelerimizin hizmetine sunduk.

Ücretsiz danışmanlık

Spor yapmaya meraklı olanların ve Sportspark'ı merak edenlerin, istedikleri zaman merkezi gezip görebileceğini dile getiren Mustafa Gürkan, "İsteyen herkes spor salonumuzu gezip görebilir. Bunun için üye olmaları gerekmiyor. Ayrıca merkezimize gelip ücretsiz olarak sporla ve beslenme ile ilgili danışmanlık hizmeti de alabilirler. Sağlıklı yaşama ve kendine önem veren tüm İzmirlilere 'Haydi Gelin, Tanışalım' diyoruz. Sportspark dünyasıyla tanışmak için, tüm İzmirlileri kahvemizi içmeye davet ediyoruz" dedi.Sağlıklı toplum için spora büyük yatırım haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN