• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yılın düğününde yıldızlar geçidi

30.05.2011, 15:45 Güncelleme Tarihi: 05.11.2018,17:20


Kuşadası'nda işadamı Muhsin Yayıntaş'ın düğününde Volkan Konak, Hande Yener, Kutsi, Sinan Akçıl ve Altay sahne aldı

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde "yılın düğünü" diye adlandırılan gece yıldızlar geçidine sahne oldu. Poll Production şirketinin sahibi yapımcı Polat Yağcı'nın kız kardeşinin düğününde ünlü isimler sahne aldı. A.Y. ile Turgutlulu işadamı Muhsin Yayıntaş'ın düğün töreni, Kuşadası Jade Cabaret'te gerçekleşti. Nikahı ise Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün kıydı.

SANATÇI AKINI
Çiftin nikah şahitliklerini Turgutlu Belediye Başkanı Serhat Orhan ile işadamı Murat Erdem yaptı. Kalabalık davetli topluluğunun katıldığı nikah töreni, tam bir yıldız akınına uğradı. Volkan Konak, Hande Yener, Kutsi, Sinan Akçil, Berkay, Suny ve Altay gibi ünlü isimler, gecenin geç saatlerine kadar davetlileri eğlenceye ve müziğe doyurdu.


Yılın düğününde yıldızlar geçidi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN