• BIST
  %0.89
  78.384,78
  EURO
  -%0.86
  4,4760
  USD
  %0.66
  3,8608
  GBP
  %0.66
  3,8608
  CHF
  %0.66
  3,8608
  JPY
  %0.66
  3,8608
 • 25°C

‘Selim için Fenerbahçeli oldum

‘Selim için Fenerbahçeli oldum

25.9.2017 19:42 , Güncelleme Tarihi: 25.9.2017 19:42

Futbolun kralı Selim Soydan ile Yeşilçam'ın kraliçesi Hülya Koçyiğit farklı renklere gönül vermiş iki özel isim. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Hülya Koçyiğit, eşi Selim Soydan'ın futbolcu olduğu günleri A Spor'dan Ceyda Dönmez'e anlattı. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Hülya Koçyiğit, 'Selim'in mutluluğu ve başarısıydı önemli olan, o yüzden o günlerde Fenerbahçeliydim açıkçası' dedi.

'BİRLİKTE İZLEMEK ZOR'

Koçyiğit, 'Annem Galatasaraylı, babam Fenerbahçeliydi. Maç günleri evde bayağı bir patırtı oluyordu. Onlara, 'Ben ne senden, ne senden, ben Beşiktaşlıyım' derdim. O gün bugün Beşiktaş'ın benim hayatımda çok önemli bir yeri var. Maçlarını çok severek izliyorum. Başarılarını takip ediyoruz başkanımız sağ olsun çok güzel transferler yaptı, bu sene çok ümitliyim takımımdan... Selim çok daha sakin izliyor maçları, ben biraz fazla fevri izliyorum. İyi ki diyorum beni stadyuma götürmüyorsun, götürsen orada mahcup edebilirim seni. Çünkü heyecanlı oluyorum seyrederken. Ama Selim bir futbol adamı olduğu için çok iyi biliyor neyin ne olacağını, temkinli izliyor, ben çok çabuk heyecanlanıyorum' diye konuştu.

BİR DÖNEM FENERBAHÇE

Selim Soydan Fenerbahçe'de oynarken durum nasıldı" sorusuna ise Hülya Koçyiğit şöyle cevap verdi:

'O zaman Fenerbahçeliydim açıkçası, kalben ruhen. Çünkü Selim'in başarılı olmasını istiyordum. Çünkü benim için takımdan çok Selim söz konusuydu.'

‘Selim için Fenerbahçeli oldum haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN