• BIST
  %0.89
  78.384,78
  EURO
  -%0.86
  4,4760
  USD
  %0.66
  3,8608
  GBP
  %0.66
  3,8608
  CHF
  %0.66
  3,8608
  JPY
  %0.66
  3,8608
 • 25°C

Conoların sevgisi Tilki’yi kaçırttı!

Conoların sevgisi Tilki’yi kaçırttı!

26.9.2017 19:12 , Güncelleme Tarihi: 26.9.2017 19:12

24'üncü Uluslararası Adana Film Festivali'nin ilk gününde, Aleyna Tilki konseri sahneye atılan yabancı cisimler ve seyircilerin bariyerleri aşması üzerine yarıda kaldı.
Aleyna için binlerce Adanalı, Seyhan Nehri kıyısındaki Sinema ve Kültür Sanat Kasabası'ndaki konser alanında toplandı. Girişlerin ücretsiz olduğu etkinlikte izdiham oluştu. Konser alanının Cono aşiretinin yaşadığı Sinanpaşa mahallesine çok yakın olması da izleyici profilini etkiledi.
Aleyna Tilki, sahnede şarkılarını seslendirdiği sırada hem atılan yabancı cisimlerin hışmına uğradı hem de kalabalığın güvenlik bariyerlerini aşarak sahneye doğru koşturmalarıyla ne yapacağını şaşırdı. İlk etapta gelenleri sahneden uzaklaştırmaya çalışan güvenlik görevlileri, yüzlerce kişinin sahneye hücum etmesi üzerine yetersiz kaldı.
Ardından yabancı cisimlerin de atılması üzerine güvenliği sağlanamayan sanatçı, konserin 15'inci dakikasında henüz birkaç şarkı söyleyebilmişken korumalar eşliğinde sahneyi terk etmek zorunda kaldı. Bu durum, Aleyna'yı izlemeye gelen Adanalıları hayal kırıklığına uğratırken, geleneksel festival organizasyonuna da gölge düşürdü.

İLK FIRSATTA GÖRÜŞÜRÜZ

Aleyna Tilki ise sosyal medyadan "Taş, yumurta, portakal falan yoktu. Çiçek atıldığı doğru, sahneyi terk ettiğim ise yanlış. Güvenlik gerekçesiyle büyük bir nezaketle sahneden indirildim. Tek üzüntüm fazla şarkı söyleyememek oldu. Seni seviyorum Adana. İlginize minnettarım. İlk fırsatta görüşmek üzere" diye seslendi.

Conoların sevgisi Tilki’yi kaçırttı! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN