BİZE ULAŞIN
 • BIST
  %0.89
  78.384,78
  EURO
  -%0.86
  4,4760
  USD
  %0.66
  3,8608
  GBP
  %0.66
  3,8608
  CHF
  %0.66
  3,8608
  JPY
  %0.66
  3,8608
 • 25°C

Gülben Ergen ortada kaldı

Gülben Ergen ortada kaldı

12.10.2017 20:20 , Güncelleme Tarihi: 12.10.2017 20:20

Evli iş adamı Tolga Duğles’le yasak aşk yaşadığı için el attığı her işten veto yiyen Gülben Ergen’e son darbeyi sevgilisi vurdu. Duğles, ‘Benim dünyalar güzeli kızım var’ dedi ve tarafını belirledi

Yaşadığı yasak aşk Gülben Ergen'e çok ağır bedeller ödetti. Oynayacağı dizinin kadrosundan çıkartılan, konserleri askıya alınan, bakanlık tarafından dernek protokolü iptal edilen Gülben Ergen; son darbeyi uğruna her şeye katlandığı sevgilisinden yedi.
Olayların başrolünde olan, İzmirli iş adamı Tolga Duğles ilk kez konuştu. Gazetecilerin sorularına kısa ve net cevap veren Duğles, 'Her şeyden önce benim dünyalar güzeli bir kızım var, ailem var' dedi. Bu yorum, 'Tolga Bey, karısının ve çocuğunun tarafını seçti' şeklinde yorumlandı.

TOLGA DUĞLES KİMDİR?

Otomotiv sektöründe söz sahibi olan Duğles ailesinin 3. kuşak torunlarından biri olan Tolga Duğles, şu anda dedesinden miras kalan şirketin yönetim kurulu başkanı olarak çalışıyor.
Tolga Duğles'in eşi Yasemin Hanım'ın Gülben Ergen'e olan benzerliği ise görenleri şaşırtıyor.
Yasemin Hanım'ın yasak aşk haberlerinden sonra boşanma davası açmayı düşündüğü ama Duğles'in buna asla yanaşmadığı da gelen haberler arasında...

AĞIR SÖZLER KULLANDI

Magazin gündeminden günlerdir düşmeyen Ergen, sessizliğini bir kez daha bozdu. Eski eşi Erhan Çelik için köpek balığı benzetmesinde bulunan Ergen, mahkeme sürecinin devam ettiğini belirtti. Evli iş adamı Duğles ile yasak aşk yaşayan Ergen, o dönem evli olduğu Erhan Çelik'i aldattığı iddia edilmişti. Erhan Çelik de TRT'deki görevinden istifa edip aldatıldığını belirterek Ergen'e "Ahlaksız" demişti.
Ünlü şarkıcı, eşine sosyal medyadan yüklendi. Gülben Ergen, şu sert sözlere yer verdi: "Kan görmüş köpek balığına benzeyen bu iftiracı, gözü dönmüş saldırganlarla mücadelem sessizce devam ediyor. Merak etmeyiniz..."

KAHRAMAN DURAK

Gülben Ergen ortada kaldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.