• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sıla’nın Ahmet Kural aşkı turneden sonra bitebilir!

Popçu Sıla ile ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun aşk yaşadığı iddiaları Sıla’nın turne programını tehlikeye sokunca devreye Ahmet Kural girdi. Konser turnesi bitene kadar bu aşk basında yer almalı ve işler yolunda gitmeliydi

Sıla’nın Ahmet Kural aşkı turneden sonra bitebilir!

10.12.2017, 00:00

KAHRAMANCA - KAHRAMAN DURAK

Üç hatta dört hafta buradan İzmirli iş adamlarının aşklarını, kaçamaklarını, Ukrayna yolculuklarını anlattım.
Tahmin ettiğimden fazla ses getirdi bu yazılarım. "Şimdi ne yazacak acaba?" diye kimse korkmasın, çekinmesin bu hafta İzmirliler serbest. Ancaaaaak bir sonraki hafta neler var neler şaşıracaksınız. Gelelim başlıktaki konuya...
Popçu Sıla ile ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu'nun aşk yaşadığı iddialarını, Kadıköy'de bir balıkçıda buluştuklarını yazmıştım ve ortalık bir anda karışmıştı.

İNANDIRICI GELMİYOR

Çünkü Sıla'nın yıl boyunca hemen hemen tüm ülkeyi kapsayan turnesi vardı. Ünlü popçunun yakın çevresinden bir kişi beni aramış 'Şu an bu aşkı sızdıranı arıyorlar. Evli adamla ilişkiyi toplum hoş görmez turnelerimiz patlar' dediklerini bana ileri sürmüştü. Tam bu çıkmaz sırasında iddiaların iki ünlü muhatabı çözümü başka türlü buldu. Bir anda ortaya Ahmet Kural çıktı. Sıla ile aşk yaşıyorlardı.
Bana inandırıcı gelmedi, bunu bir kez daha söyleyeyim.
Çünkü istihbaratım bu yönde.
Konser turnesi bitene kadar bu aşk basında yer almalı ve işler yolunda gitmeliydi. Şimdi Sıla'nın turnesinin sonlarına geliniyor. Buradan bir kez daha yazıyorum. Turne bitince bu aşk da biterse hiç şaşırmayın.

BU İKİLİ, ASIL ROLÜ FİLM DIŞINDA YAPIYOR

'Kardeşim Benim' filmi gişede başarıya ulaşınca Burak Özçivit ve Murat Boz filmin ikincisini çektiler. Gala öncesinde başlayan haber servisleri, görkemli galalar derken gişe fos çıkınca hemen ikinci bir senaryo devreye girdi. Burak Özçivit ile Murat Boz'un arası bozulacak. İstanbul galası hariç hiçbir galaya gelmeyen Murat Boz suçlanacak ve film gündemde kalacak. Bence iyi bir senaryo.
İki ünlü isim ise asıl rolü basının karşısında yapacak.
İnandırıcı geldi mi? Hayır...

GALA İKİYÜZLÜLÜĞÜ

Yıl boyunca ünlü isimlerin azımsanmayacak çoğunluğunun gazetecilere nasıl davrandığını en iyi bilen isimlerdenim.
Fotoğraf vermezler, soru sorarsınız yanıtlamazlar, üst perdeden bakışlar, "Neden bizi çekiyorsunuz?" şeklindeki soruları, kimi zaman hakaretleri ve saldırıları. Taaaaa ki bir gala ya da tanıtıma kadar. Yılın büyük bir çoğunluğunu magazin gazetecilerini hor görerek geçiren bu şöhret isimler, gelin görün ki gala zamanı ya da ticari bir faaliyetin içinde oldu mu nasıl değişirler şaşırırsınız.
Her sorunuza yanıt vermeler, kibar davranışlar, size saygı duymalar, hiç görülmedikleri yerlerde görülmeler, her akşam magazin muhabirlerinin karşısına çıkmalar. Saymakla bitmez. İşte biz magazin gazetecileri bunlara 'Gala ikiyüzlülüğü' diyor, gülüp geçiyoruz...

YILBAŞI GECESİ İÇİN İZMİR'DE 'TIK' YOK

Geçtiğimiz yıllarda İzmir'de yılbaşı geceleri eğlencenin nabzı atardı, ancak bu durum son yıllarda değişti. Ünlü isimler, yılbaşı gecesi İzmir'de sahne almayı tercih etmiyor.
Genellikle yavru vatan Kıbrıs'a gidiyorlar. Bu yılbaşı gecesinde de değişen bir şey gözükmüyor.
Ünlü sanatçılar yok.
Eğlence mekanlarında ya her zaman olduğu gibi aynı sanatçılar, onlara ek olarak süsleme, mönülerde değişiklik, oryantal ve çekiliş var. İşte İzmir ve Çeşme'de "şu var", "bu sahne alacak", "2018'e ünlü isimler dev sanatçılarla girilecek" haberlerini okuyamayacaksınız. Bir tek Kaya Thermal Otel'de Berkay var. Fatih Çelik yine farkını gösterdi diyebilirim. Birkaç tane daha ünlü isim gelebilir ancak çok umutlu değilim.
Fiyatlar ise değişiyor. Eğer dışarıda kutlama yapacaksanız, kişi başı 250 lirayı gözden çıkartın. Bana sorarsanız en güzeli evde aile ve dostlarla birlikte olmak... İyi pazarlar.

Sıla’nın Ahmet Kural aşkı turneden sonra bitebilir! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.