• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sevgilisine gözdağı verdi

Sevgilisine gözdağı verdi

07.01.2018, 22:58 Güncelleme Tarihi: 08.01.2018,10:13

Tayland'ın dünyaca ünlü adası Phuket'e tatile giden yakın arkadaşlar popçu Murat Dalkılıç ve oyuncu Burak Yamantürk'e, Burak'ın sevgilisi Özge Özpirinçci'den uyarı geldi.

UÇAKTA RAHAT VERMEDİ

Başarılı oyuncu Özge Özpirinçci, sevgilisi Burak Yamantürk ve Murat Dalkılıç'ı Phuket yolculuğunda da yalnız bırakmadı. İki yakın arkadaşın bindiği uçağın rotasını flightradar uygulamasından takip eden güzel oyuncu, ekran görüntüsü paylaşarak 'Gözüm üstünüzde gençler' notunu düştü. Özpirinçci sevgilisi ve Murat Dalkılıç'ı etiketlemeyi de ihmal etmedi.

'GÖNDERMEYECEKTİN ÖZGE'

Bazı takipçileri, 'Sevgilini dünyanın bir ucuna gönderiyorsun, iki erkek tatil yapacak, alemlere akmalarına da göz yumacaksın artık Özge Hanım... Sen Türkiye'den ancak bu kadar takip edebilirsin. Göndermeyecektin!' şeklinde yorum yaparak güzel oyuncunun içine kurt düşürdüler...

Sevgilisine gözdağı verdi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN