• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Gerçekten kelmiş’

Hayranları, yıllar önce Tarkan ile çekilmiş fotoğrafı ortaya çıkan popçu Murat Boz’u tanımakta zorlandı. Oyuncu Aslı Enver ise sevgilisinin ergen hali için ilginç yorumlar yaptı

‘Gerçekten kelmiş’

19.01.2018, 00:00

Megastar Tarkan ile birlikte yan yana otururken çekilmiş fotoğrafı sosyal medyada ortaya çıkan Murat Boz, hayranlarını bir hayli şaşırttı. Görenler, şarkıcının o olduğuna inanmakta güçlük çekti.

'HER HALİYLE SEVERİM'

Önceki akşam oyuncu sevgilisi Aslı Enver'le birlikte abisi Ali Boz'un doğum günü partisinden çıkarken gazetecilerin bu fotoğrafla ilgili sorusuna Tarkan, '20'li yaşların başındaydım galiba. Çok gençmişim, kelmişim. Ama siz bunu bana sormayın, Aslı'dan yorum alın" dedi. Uzun zamandır Murat Boz'la aşk yaşayan Aslı Enver'in 'Gerçekten kelmiş. Ben Murat'ı kel haliyle de seviyorum. O nasıl olursa olsun' demesi herkesi güldürdü.

‘Gerçekten kelmiş’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.