• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İşin aslı ortaya çıktı!

İşin aslı ortaya çıktı!

09.04.2018, 23:23 Güncelleme Tarihi: 10.04.2018,10:08

’in torunu sosyetik güzel , Alaçatı’daki Ot Festivali’nde ile yakalandı. Genç adam, iki sene boyunca oyuncu ile aşk yaşamış, ayrılığın ardında Aslışah olduğu söylenmişti.

Gülşah Soydan ve Ender Alkoçlar evliliğinin meyvesi, ikilinin küçük kızı olan 25 yaşındaki Aslışah Alkoçlar, geçtiğimiz hafta sonunda İzmir Çeşme'deki Alaçatı Ot Festivali'ndeydi. Aynı zamanda Hülya Koçyiğit'in torunu olan, yaşadığı aşklarla magazin gündeminden düşmeyen Aslışah Alkoçlar, Alaçatı'da yalnız değildi.

HEMEN ELİNİ BIRAKTI

Genç işadamı Altuğ Leblebici ile gecelerde gazetecilere yakalanan Aslışah Alkoçlar, hemen yeni sevgilisinin elini bıraktı. Leblebici de gülerek iki arkadaşının arkasına saklandı. 2 sene boyunca oyuncu Hande Subaşı ile aşk yaşayan Altuğ Leblebici, geçtiğimiz ay bu ilişkiye nokta koymuş, Subaşı da gözyaşlarına boğulmuştu. Ayrılığın ardında Aslısah Alkoçlar olduğu söylenmişti. Alaçatı'da ikiliyi görenler, 'Demek ki söylentiler doğruymuş. Ayrılığın arkasında Aslışah varmış' dediler.

ÜNLÜ ERKEKLER PEŞİNDE

Daha önce Sinan Engin ve Seda Sayan'ın oğulları Oğulcan Engin'la aşk yaşayan Aslışah Alkoçlar, ayrıldıktan sonra 1.5 sene boyunca Hakan Sabancı ile birlikte oldu. Ergin Varlıbaş, Esat Yontuç, ünlü basketbolcu Kerem Tunçeri, Kasım Garipoğlu ve Kaan Boyner gibi isimler de Aslışah'ın kabarık aşk listesinde yer alıyor.

KAHRAMAN DURAK

İşin aslı ortaya çıktı! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN