• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

kıyafetlerini giyerek büyüdüm

Abimin kıyafetlerini giyerek büyüdüm

16.04.2018, 17:49 Güncelleme Tarihi: 17.04.2018,02:03

ile önümüzdeki dönem çeşitli projeler hazırladığını belirten tiyatro sanatçısı Emre Kınay, “Çocukluğumuzda paylaşım çok önemliydi. ‘Abim’ dediğim yakınlarımın kıyafetlerini giydim ve hiç gocunmadım” dedi

sosyal sorumluluk projesinin davetlisi olan tiyatro sanatçısı Emre Kınay, bu çağrıya gönüllü katıldığını söyledi. "Seve seve geldim" diyen Emre Kınay, kızı Duru'nun da bu projelere çok önem verdiğini söyledi. Emre Kınay, "Abi dediğim büyüklerimin kıyafetlerini giyerek büyüdüm, bizim ailemizde de bu tip paylaşımlar olmuştur. Paylaşım aşılamak konusunda ailelere çok iş düşüyor. 'Bizler paylaşımcı aile geleneğinden gelenlerdeniz" dedi.

KINAY'DAN BÜYÜK JEST

Proje kapsamında Emre Kınay'la tanışmaya hak kazanan 11 yaşındaki Yiğit de herkesi duygulandırdı. Bir arkadaşı ile birlikte ceplerindeki son harçlıkla dağ köylerinde okuyan çocuklar için kırtasiye malzemesi ve kitap alan Yiğit, heyecanlı anlar yaşadı. Küçük Yiğit, "Biz o çocukların bu kadar zor durumda olduklarını bilmiyorduk, bizim gibi onların da kırtasiye malzemeleri olsun istedik ve son kalan paramızla oradaki arkadaşlarımız için hediye aldık" diye konuştu.

KAHRAMAN DURAK

Abimin kıyafetlerini giyerek büyüdüm haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN