• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’nin Kuşada sı molası

Çamlaraltı Koleji’nin Kuşada sı molası

16.04.2018, 17:13

Çamlaraltı Koleji veli, öğrenci ve yöneticileri Okul Aile Birliği'nin düzenlediği gezi organizasyonuyla bir araya geldi. Kuşadası Tusan Beach Resort'te keyifli bir hafta sonu geçiren Çamlaraltı Ailesi, hem öğrenci, veli, öğretmen ve yöneticilerin bir arada olmasının hem de eğlenebilme fırsatı bulmanın mutluluğunu yaşadı.

Organizasyonu her yıl geleneksel olarak düzenlediklerini ve her yıl olumlu geri bildirimler aldıklarını ifade eden Okul Aile Birliği Başkanı Tülin Çifter şunları söyledi: "Çamlaraltı, her zaman bir okul ciddiyetinde ama aynı zamanda da bir aile sıcaklığında, samimiyetinde çocuklarımıza en iyi ortamı sunuyor. Biz veliler de çocuklarımızın uyum içinde öğrenim hayatlarını geçirebilmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bir yanda veliler birbirleriyle daha yakın olma, sohbet edebilme, paylaşımda bulunabilme imkanı bulurken, çocuklar da okul dışında hem aileleri hem de arkadaşlarıyla beraber olabilmenin sevincini yaşıyor. Çamlaraltı Koleji, gelenekselleşen bu etkinlikleriyle büyük bir aile olduğunu her seferinde yeniden kanıtlıyor.
Gururluyuz."

Çamlaraltı Koleji’nin Kuşada sı molası haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN