• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Yazın da sinema için çalışacağım’

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın başrol oyuncusu , ’daki bir spor tesisinin açılışına katıldı. Dizinin sezon finalinin ardından sinema filmi çekeceğini belirten sevilen oyuncu, “İşime aşığım” dedi

‘Yazın da sinema için çalışacağım’

08.05.2018, 00:00

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli karakterini canlandıran Oktay Kaynarca, dizi setinden ayağının tozuyla Aydın'a geldi. Spor tesisinin açılışını güzel ve başarılı sunucu Özlem Yıldız ile birlikte yapan Kaynarca'ya Aydınlılar büyük ilgi gösterdi.

DURMAK YOK

Aydın'da gördüğü ilgiden memnun olduğunu dile getiren Kaynarca, "Aydın için güzel bir spor tesisi hizmete giriyor. Tesis hayırlı uğurlu olsun. İzmir'de bile böyle bir tesis yok. İnsanlar inşallah rağbet gösterir. Çok sevdiğim bir arkadaşımın açtığı tesis. Ben de setten buraya geldim. Açılışı kutlayıp sete döneceğim" dedi. Kaynarca, yoğun tempoda çalıştıklarını belirterek, "Güzel işler yaptığımız için o yorgunluk çok önemli değil. Dizinin sezon finalinin ardından biraz gezmeyi ve güç toplamayı düşünüyorum. Çünkü yoğun bir tempo ile çalıştık. Belki yazın bir film çekeceğiz. Senaryosunu benim yazdığım diğer filmin çekimleri seneye kaldı. Dünyanın hiçbir yerinde yüz dinlendirme yok. Ben yaptığım işi seviyorum. İşinize aşık olmazsanız bu işte başarılı olamazsınız" diye konuştu.

ÖLENE KADAR EVLAT

Ticaretle de uğraşan Kaynarca, "Ticaretle uğraşım var. Ancak o işlerin başında ben yokum. Çünkü oyuncular ticaretten anlamaz. Oyuncular yaptıkları her işte batmıştır. Özel hayatımla gündemde olmayı sevmiyorum. Kız çocuklarını çok sevdiğim için 6 kız çocuğu istiyorum. Kızlar aklına bir şey düştüğünde her şeyi unutur. Kız çocukları ölene kadar evlattır" dedi.

KAZIM YÖRÜKCE

‘Yazın da sinema için çalışacağım’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA