• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Renklerin etrafında birleştiler

Renklerin etrafında birleştiler

28.06.2018, 16:59

Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Engin Deniz Eriş, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı öğrencileriyle birlikte geçen yıllarda olduğu gibi bu sene de Yaratıcılık ve Yenilik Yönetimi dersi kapsamında Karabağlar Agah Efendi İlkokulu'nda bir sosyal farkındalık çalışması yaptı. Üniversite öğrencilerine farkındalık sağlamak ve özel çocuklara da keyifli zaman geçirtmek için düzenlenen aktivitede, OÇEM sınıf öğretmenleri önce fiziksel ve zihinsel engel türleri genel çerçevesinde otizm ve down sendromu hakkında bilgiler verdi. Söyleşide bu özel bireylerle nasıl iletişim kurulması gerektiği ve davranış kalıpları konusunda üniversite öğrencileri bilgilendirildi. Ardından ressam Fatma Elvin Öztürk'ün katılımıyla müzik ve danslar eşliğinde gençlerin özel çocuklarla kaynaşması ve duvar boyaması gerçekleştirildi.

ERCAN AKGÜN

Renklerin etrafında birleştiler haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN