• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Can var kurtaran yok!

Can var kurtaran yok!

12.07.2018, 17:18 Güncelleme Tarihi: 12.07.2018,23:01

Yaz döneminde hayli kalabalık günler geçiren Çeşme plajlarında zaman zaman boğulma tehlikeleri yaşanıyor. Cankurtaran eksikliği denize girenleri tedirgin ediyor

Ege'nin gözbebeği Çeşme'de cankurtaran yokluğu dikkat çekiyor. Çeşme'nin en kalabalık yerlerinden Ilıca Plajı, Çiftlikköy'deki Pırlanta Plajı ve Alaçatı'nın sonlarında yer alan halk plajında cankurtaran olmaması, güven içinde denize girmek isteyen tatilcilerin kafasında soru işareti bırakıyor.

KULELER BAŞKA AMAÇLA KULLANILIYOR

Çiftlikköy ve Alaçatı'daki plajlarda cankurtaran kulesi bile yokken, Ilıca Plajındaki kuleler, denize giren vatandaşlar tarafından dinlenme, bir şeyler yiyip içme ve etrafı gözetleme yeri olarak kullanılırken, denizde olabilecek tehlikelere karşı hiçbir önlem alınmaması Çeşme'ye yakışmayan bir görüntü oluşturuyor.

ERCAN AKGÜN

Can var kurtaran yok! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN