• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Konsere

Konsere maden suyu

03.09.2018, 16:49 Güncelleme Tarihi: 03.09.2018,16:50

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde düzenlenen 1. Uluslararası Kültür Sanat ve Üzüm Festivali, farklı bir tanıtım etkinliğine sahne oldu. ve ’ın sahneye çıktığı konserde izleyicilerin üzerine püskürtüldü

Alaşehir Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen 1. Uluslararası Kültür Sanat ve Üzüm Festivali kapsamında 'Yeşil Parti' gerçekleşti. Partide sevilen şarkıcı Merve Özbey ve besteci Erdem Kınay sahneye çıktı, canlı performans sergiledi. Festival öncesi DJ Bora Yemenoğlu da Alaşehirlileri coşturdu.
Alaşehir Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen konserin sonunda izleyicileri serinletmek için, Alaşehir'e özgü maden sodası püskürtüldü.

DÜNYAYA TANITACAĞIZ

Konseri Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak da vatandaşların arasından izledi. Konserin sonunda sahneye çıkan Başkan Uçak, "Yeşil bizim hayatımız, emeğimiz, kaderimiz, üzümümüzdür. Biz bu festivale başlarken bir hayalle yola çıktık.
Üzümümüzü, maden suyumuzu ve Alaşehir dünyaya tanıtmak için çaba sarf ediyoruz" diye konuştu. Başkan Uçak daha sonra Merve Özbey ve Emre Kınay'a plaket ve üzüm verdi.

İLK HALK KONSERİNİ ALAŞEHİR'DE VERDİ

İzmirli Sevcan, yeni single'ı "Bi Zahmet" sonrası ilk halk konserini memleketi Manisa'da gerçekleştirdi.
Alaşehir'de bu yıl ilki düzenlenen 1. Uluslararası Kültür, Sanat ve Üzüm Festivali kapsamında sahne alan Sevcan, 2 saat boyunca sergilediği canlı performansı ile 30 bin kişiyi kendine hayran bıraktı.

Konsere maden suyu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN