• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

ayrılmıştınız!

Her fırsatta ilişkilerinin bittiğini söyleyen oyuncu ile , önceki akşam gizlice buluştu ama objektiflerden kaçamadı

Hani ayrılmıştınız!

12.11.2018

TARHAN ABDULLAHOĞULLARI

İ
lişkileri yap-boz tahtasına dönen oyuncu çift Büşra Develi ile Burak Deniz, geçtiğimiz günlerde yine ayrıldıklarına dair açıklama yapmışlardı. Hatta Büşra Develi'nin İstanbul Cihangir'de birlikte yaşadıkları evi terk ettiği iddia edilmişti. Çevreye karşı "Birlikte değiliz" imajı yaratan Büşra ile Burak, önceki akşam gizlice buluştukları bir mekanda gazetecilere yakalandılar.

GAZETECİLERİ OYALADI
Cihangir'deki Journey adlı mekanın üst katında iki saat boyunca sohbet eden ikiliden Deniz, ara ara kapıya çıkarak telefonla konuşurken objektiflere takıldı. Dışarıda gazetecilerin beklediğini öğrenen iki oyuncu, mekanı tek tek terk etti. İlk çıkan Büşra Develi oldu. Gazetecilerin, "Burak Bey ile barıştınız mı?" şeklindeki sorularını yanıtlamadı. Motosikletini park yerinden çıkarmaları için gazetecilerden yardım istedi. Gazetecilerin motoru çıkarmasıyla kaskını takarak binen Develi, bir anda gözlerden kayboldu. Bu anı fırsat bilen Burak Deniz ise mekandan çıkarak Cihangir'in arka sokaklarında izini kaybettirdi. Onların bu halini görenler ise, "Hani siz ayrılmıştınız! Yalan söylemeye ne gerek var, aşkınızdan mı utanıyorsunuz..." şeklinde yorum yaptılar.


Burak Deniz


Büşra Develi

Hani ayrılmıştınız! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.