• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bergüzar da silikon kervanında

Daha önce dişlerinin şeklini ve rengini değiştiren, her daim doğallığıyla övünen oyuncu , iki hafta önce İstanbul’da özel bir hastanede göğüslerine silikon taktırdı

Bergüzar da silikon kervanında
Giriş Tarihi: 14.11.2018

Ünlü kadınlar arasında yaygın olan silikon modasına 36 yaşındaki oyuncu Bergüzar Korel de dahil oldu.
Daha önce dişlerinin şeklini ve rengini değiştirten, "Başka estetiğim yok, doğal güzelim ben" diye övünen Korel, iki hafta önce İstanbul Ulus'taki özel bir hastanede bıçak altına yattı. Daha dolgun göğüsler için silikon taktırdığı öğrenilen Korel'in, bunu uzun zamandır istediği, herhangi bir dizide oynamadığından dolayı operasyon için bu tarihi seçtiği iddia edildi. Bergüzar Korel'in oyuncu eşi Halit Ergenç, geçtiğimiz hafta meslektaşı Mehmet Günsur'un babasının cenazesine tek başına katılmıştı.
Bu yüzden çiftin boşanacaklarına dair haberler çıkmıştı. Oysa ki Korel'in silikon taktırdığı için göğüs bölgesine bandaj uygulanmış ve oyuncu 15 günlük iyileşme sürecini evinde geçirmek istemişti...

Bergüzar da silikon kervanında haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA