• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Okan hiç aklıma gelmiyor

Okan hiç aklıma gelmiyor
Giriş Tarihi: 16.11.2018

Arkadaşının doğum günü partisine katılan , eski eşi Kurt için yaptırdığı dövmelerden rahatsız olmadığını söyledi

Ayla Çelik, 46'ncı yaşını sevgilisi ve sanatçı dostlarıyla Bebek'teki bir kafede kutladı. Sevgilisi Barbaros Utku, Demet Akalın ve Kuşum Aydın ile yaklaşık 25 kişinin katıldığı partide Çelik, sevgilisi Utku'nun evlilik teklifini kabul etmediği iddialarını yalanladı. Yakın zamanda teklif aldığını söyleyen Çelik, "Zaten bu niyetle beraberiz. Düğün olursa özel bir şarkı yazmak isterim" dedi.

SIKINTI DUYMUYORUM

Partiye katılan Demet Akalın ise eski eşi Okan Kurt için bileğine yaptırdığı kurt dövmesini sildirmenin aklına gelmediğini belirterek, "Hiç sıkıntı yok dövmelerimde, aklıma hiç onlar gelmiyor. Hayatımdan gayet memnunum" derken, eski eşi için "Allah yardımcısı olsun" ifadesini kullandı.
Akalın, ünlü besteci ve şarkıcı Çelik'in şarkıları pahalı verdiği iddialarına gülerek, "Siz yazıyorsunuz öyle 'Kavga ettiler para için' falan, o da ben de cadı olunca kemikler saklanıyor. Kavga gürültümüz yok" diye konuştu.

KAVGAM GÜRÜLTÜM YOK

Demet Akalın, yıllardır polemik yaşayıp birçok kez mahkeme koridorlarında karşı karşıya geldiği rakibi Hande Yener'e açtığı bir davadan vazgeçtiğini de açıkladı. Kimseyle kavgalı olmak istemediğini belirten şarkıcı, "Dün bile Hande Yener'e açtığım dava uzlaşmaya gitmiş, avukata 'Uzlaş yani, bitsin' dedim. Kimseyle kavgalı gürültülü olmak istemiyorum" dedi.

Okan hiç aklıma gelmiyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN