• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Borç batağında zevk-ü sefa

, şirketi için konkordato talep ettikten sonra iki ay önce boşandığı şarkıcı eşi ile ’e gidip barıştı. Alacaklılar kapısında beklerken yakın arkadaşlarına mekan kapatarak kebap partisi veren çift, dansöz de oynattı

Borç batağında zevk-ü sefa
Giriş Tarihi: 4.12.2018

Şarkıcı Demet Akalın'ın eski eşi Okan Kurt, hemen her gün şirketinin borçları yüzünden gündeme geliyor. Çift, iki ay önce evlerine gelen haciz nedeniyle boşanmıştı. Ayrılıklarını magazin camiası 'danışıklı dövüş' olarak yorumlamış ve çiftin hacizlerden kurtulmak için bu yola başvurduğu iddia edilmişti.
Okan Kurt'un şirketi için konkordato istedikten sonra Demet Akalın ile barışma pozu vermesi söylentileri haklı çıkardı. Konkordato talebiyle Okan Kurt haciz kıskacından çıkmış oldu ama alacaklılar kapısında bekliyor.

ÖZEL USTALAR GELDİ

Bunlara rağmen Okan Kurt-Demet Akalın çifti zevk-ü sefa sürmekten geri durmuyor. Önce Paris'e gidip tatil yapan çift, önceki akşam da dostları için İstanbul Arnavutköy'deki bir restoranda yemek düzenledi. Davete çiftin yakın arkadaşları Berkay, Özlem Şahin, Fettah Can, Fatik Ürek, Lerzan Mutlu, Emel Müftüoğlu ve Özlem Yıldız gibi isimler katıldı.
Geceye dansöz davet eden Demet Akalın- Okan Kurt çifti yaklaşık 6 saat boyunca yemek ve eğlencenin tadını çıkardı. Öte yandan Okan Kurt, gece sonunda ünlü bir ocakbaşı firmasından özel olarak getirdiği ustalara kebap yaptırdı.

TARHAN ABDULLAHOĞULLARI

Borç batağında zevk-ü sefa haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA