• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İzmirli minik dansçılar dereceyle döndüler

İzmirli minik dansçılar dereceyle döndüler
Giriş Tarihi: 10.12.2018
İzmir'de Tan Sağtürk Akademi öğrencileri, Fransa'nın başkenti Paris'te katıldıkları dans yarışmasında farklı yaş gruplarında birinci ve ikinci oldu.

PARİS'TE YARIŞTILAR
Paris'te katıldıkları yarışmadan dereceyle dönen İzmirli dansçılar, Türkiye'yi başarıyla temsil etmenin gururunu yaşıyor. Dans eğitmeni Sibel Araç, yarışmaya 3-4 aylık bir süreçte hazırlandıklarını söyledi. Dansçılardan Bade Turan da emeklerinin karşılığını aldıklarını dile getirerek, "Sevinçten ağladık. Türkiye'ye böyle bir gurur yaşattığımız için memnunuz" şeklinde konuştu.

İzmirli minik dansçılar dereceyle döndüler haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN