• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

“Babam geç bile kaldı”

“Babam geç bile kaldı”

7.1.2019

Şarkıcı Dilan Çıtak Tatlıses, önceki akşam Nişantaşı'nda bir hamburgerciden çıkarken görüntülendi. Gazetecilere bir süredir sıkı diyetle beraber spor yaptığını söyleyen sempatik şarkıcı, "Tam 7 kilo vermişken nazar değdi galiba ve boynumda bir sorun çıktı. Ben de bugün diyeti bozarak hamburger yedim" dedi. Babası İbrahim Tatlıses'in İbo Show programı ile tekrar ekranlara dönme kararı hatırlatılan Çıtak, "Babam ekranlara dönmek için geç bile kaldı. Onun yokluğu hissediliyordu bence. Onun sayesinde bir sürü isim çıktı piyasaya" dedi.

“Babam geç bile kaldı” haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.