• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Köpeği saldırdı!

Köpeği saldırdı!
Giriş Tarihi: 17.3.2019

Oyuncu , her fırsatta fotoğrafını paylaştığı ve çok sevdiği köpeği kendisini ısırınca hastanelik oldu. Deniz’in dudağına dikiş atıldı

TARHAN ABDULLAHOĞULLARI

Oyuncu Burak Deniz, çok sevdiği köpeğinin saldırısına uğradı. Oyun oynadıkları sırada köpeğinin kendisine saldırdığını söyleyen Burak Deniz, hastanelik oldu.
Sevgilisi ve oyuncu arkadaşı Alperen Duymaz tarafından önceki akşam Maslak'ta bulunan özel bir hastaneye kaldırılan Burak Deniz'in dudağına dikiş atıldı.

SEVGİLİSİ YANINDAYDI

Müdahale sonrası hastaneden ayrılan Burak Deniz, "Köpeğimi severken saldırdı. Ufak bir yara açtı. Onu kapattık" dedi. Son alarak Büşra Develi ile aşk yaşayan Burak Deniz, hastaneye yeni sevgilisi yapım koordinatörü Deniz Dede ile birlikte geldi. Acil servis çıkışı görüntülenen ikiliden Deniz'in sevgilisi kameraları fark edince uzaklaşmak istedi. Burak Deniz'e el sallayarak ticari taksiye binen yeni sevgili, aynı kareye girmekten kurtulamadı.

Köpeği saldırdı! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN