• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’a benzedin Demet’

Eski eşi ’a icra gönderen ’i ağır sözlerle eleştiren , “9 çocukla mağarada kalmadın. Demet’in yaptığı hınç almak. Etini kıvırmak. Güzel de yaşlanmadı. Bir estetik, bir zayıflık” dedi

‘Michael Jackson’a benzedin Demet’
Giriş Tarihi: 15.5.2019

TARHAN ABDULLAHOĞULLARI

Ünlü sunucu Seda Akgül, konuk olduğu programda, Demet Şener'i "para avcısı" gibi gösterip, dış görünümüyle ilgili de hayli kötü benzetmeler yaptı. Akgül, "Demet Şener, İbrahim'in etinden ve sütünden yararlanabilmek için evli kaldı. Ben her zaman söylerim sevdiğin adam zenginse ne ala ama parası için bir adamla evlenilmez" dedi.

KAZANÇ KAPISI

Yaptığı işlerden çok, İbrahim Kutluay'ın kendisini aldatması, boşanmaları, son olarak da eski eşine icra göndermesiyle gündeme gelen Demet Şener'e tepki gösteren Akgül, "5 milyon TL ile 4 katlı havuzlu villada yaşıyorsun. 9 çocukla mağarada kalmadın. Adam 2-3 gün geciktirmiş. Ödemesi gelmez, gecikir. Demet'in bu yaptığı adamdan hınç almak, göbek bağını koparmamak, etini kıvırmaktır. Mutlu etmiyorsan, meşgul etmeyeceksin. Bırak gitsin. Böyle kadınlarla evliliği bir kazanç kapısı gibi gösteriyoruz. Benim için kadın Özlem Yıldız'dır" diye konuştu.

'ŞALLI DA ÖYLE'

Akgül, "Demet Şener'i kaç kere işiyle andık. 2,5 senedir yok aldatılması yok boşanması. Güzel de yaşlanmadı. Çok kötü yaşlandı. Bir estetik, bir zayıflık. Çağla Şıkel gibi değil. Demet Şener, Michael Jackson'a benziyor. Estetik yaptırmadıysa, akrabalar herhalde. 40 yaşına kötü girdi Demet. Demet Şener'den sonra kötü yaşlanan bir isim de Ebru Şallı. Estetikleri ve aşırı zayıflığıyla bence" dedi.

'BEN OLSAM TERK EDERDİM'

Seda Akgül, "Demet Şener'in sevgilisinin yerinde olsam, 1000 kere terk etmiştim onu. Demet idare edebileceği bir erkek bulmuş. Anladığım kadarıyla Cenk Bey'in Demet'e zaafı var. Ben olsam tahammül etmem. Çünkü bir erkek olarak hafifliyor" dedi.

‘Michael Jackson’a benzedin Demet’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA