• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yeni sevgiliyle yeni araba

Yeni sevgiliyle yeni araba
Giriş Tarihi: 17.5.2019

Önce Kerem Bürsin’den ayrılan, ardından da evli bir spor kulübü başkanı ile aşk yaşadığı öne sürülen , hayatını hem değiştiriyor hem yeniliyor! Güzel oyuncu, değişime arabasıyla başladı...

TARHAN ABDULLAHOĞULLARI

Bugünlerde, kariyerinden çok, aşk hayatıyla konuşulan oyuncu Serenay Sarıkaya, ayrıldığı sevgilisi Kerem Bürsin'in izlerini hayatından siliyor.
Güzel oyuncu, önceki akşam İstanbul Bebek'te trafikte görüntülendi. Misafirliğe geldiği öğrenilen Sarıkaya, gazetecilerin ısrarlı sorularına rağmen tek kelime etmeyerek Tarabya'daki evinin yolunu tuttu. Sarıkaya'nın, geçtiğimiz ay ayrıldığı sevgilisi Kerem Bürsin'den tek bir iz bile kalmasını istemediği konuşuluyor. Eski aşkından geriye bir tek anı bile bırakmamaya kararlı olan Sarıkaya, aracını da değiştirdi. Serenay Sarıkaya, yeni aracıyla ilk kez objektiflere takıldı.

Yeni sevgiliyle yeni araba haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN