• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Beni öldürtecekti’

‘Beni öldürtecekti’
Giriş Tarihi: 18.5.2019

ABD’de yaşayan , eski eşi ’nın “Oğlumuzla görüşmüyor” iddiasına yanıt verdi. Çarpıcı açıklamalar yapan Karel, Musayeva’nın kendisini öldürtmeye çalıştığını söyledi

Oyuncu Tolga Karel ile fırtınalı bir evliliğin ardından ayrılan model Günay Musayeva, çarpıcı iddialar ortaya attı. Karel'in 5 yıldır nafaka yatırmadığını iddia eden Musayeva, "Oğlumuzla görüşmüyorlar" diye konuştu.
Musayeva'nın açıklamalarına çok kızan Karel, "Beni öldürtmek için emir verdiği adamın yakalanıp cezaevine atıldığını anlattı mı size? 'Bir tek şartla boşanırım, beni Türk vatandaşı yaparsan' deyip 1 yıl sırf bu yüzden beklediğimi söyledi mi?" dedi.

'EVDEN BÜYÜ ÇIKTI'

Oğluyla görüşmediği yönündeki iddiaları da yanıtlayan ünlü oyuncu, "Oğlum benim oğlum ama gün gelir o da gerçekleri bildiğinde onun yanında 1 dakika kalmaz. Zamanı geldiğinde Cihangir doğru yolu görecek. Sabırla bekleyeceğim" açıklamasını yaptı. Evini kiraya verdikten sonra yaşadığı ilginç bir olayı da anlatan oyuncu, "Kiracı beni arayıp 'evde büyüler bulduk' dedi. Bu söylediklerimin hepsinin ispatı var. Şu mübarek ayda rabbime şükür ediyorum beni böyle bir kadından kurtardığı için. Benim için o bir ölü" ifadelerini kullandı

‘Beni öldürtecekti’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN