• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Şeyma’yı Çeşme’de mekana almadılar

Şeyma’yı Çeşme’de mekana almadılar
Giriş Tarihi: 8.6.2019

Acun Ilıcalı, yeni sevgilisi ile gününü gün ederken, eski eşi Şeyma Subaşı, Çeşme'de büyük bir şok yaşadı. Önceki gün Çeşme Momo Beach'de yapılan gündüz partisine katılmak için giden Şeyma Subaşı, kapıdan içeriye alınmadı.
Kapıda yaşadığı şok ile şaşkına dönen Şeyma, beach girişindeki görevlilere neden içeriye alınmadığını sordu.
Kapıda yaklaşık 20 dakika bekleyip, içerdeki arkadaşlarına telefonla ulaşmaya çalışan Şeyma Subaşı, arkadaşlarına neden içeriye alınmadığını öğrenmelerini istedi.

20 DAKİKA BEKLEDİ

Bir süre sonra olayın sebebi anlaşıldı. Şeyma Subaşı'nın, Acun Ilıcalı evliliğinden önce Momo Beac'in sahibi Burak Beşer ile aşk yaşadığı ve Beşer'in şu an nişanlısı olan Ece Akbulut tarafından verilen "Kesinlikle içeriye alınmayacak" talimatı sebebiyle kapıda kaldığı iddia edildi. Subaşı, kapıda bekleyen görevlilere "Kadınsal mevzu olduğunu söyleseydiniz ben de bu kadar beklemezdim" diyerek aracına binerek mekandan ayrıldı.

TARHAN ABDULLAHOĞULLARI

Şeyma’yı Çeşme’de mekana almadılar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN