• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

2. el ’ye ‘’lı plaka

2. el Ferrari’ye ‘Karan’lı plaka
Giriş Tarihi: 9.6.2019

İki ay önce oğlunu kucağına alan , marka aracıyla görüntülendi. Dizi, sinema ve reklamlardan çok iyi para kazanan oyuncunun, yeni oyuncağını 2. el satın aldığı öğrenildi. Plakası da dikkat çekti...

Oyuncu Burak Özçivit önceki akşam İstanbul Bebek'te görüntülendi. Bir mekan çıkışı yeni satın aldığı Ferrari marka arabasıyla objektiflere yansıyan yakışıklı oyuncuya hayranları büyük ilgi gösterdi.
Rol aldığı yeni projesi Diriliş Osman'ın çekimlerinin devam ettiğini doğrulayan Özçivit, yoğun çalıştıklarını dile getirdi.İLK ÜÇ HARFİNI YAZDIRDI

İki ay önce baba olan; dizi, sinema filmi ve reklam çekimlerinden iyi para kazanan Burak Özçivit, 2. el olduğu öğrenilen aracının plakasını da oğlunun ismi olan Karan'ın ilk üç harfi (K, A, R) olarak değiştirdi.

2. el Ferrari’ye ‘Karan’lı plaka haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN