• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sevgilisine göz açtırmıyor

Sevgilisine göz açtırmıyor
Giriş Tarihi: 9.6.2019

Bir süredir işletmeci Mustafa Aksakallı ile birlikte olan oyuncu Ezgi Mola, sevgilisini yalnız bırakmamak için soluğu Çeşme'de aldı. Mola, önceki gün Mustafa Aksakallı'ın işletmesini yaptığı Alaçatı'daki Rise'n Shine Beach'de görüntülendi.

KÖPEKLERLE GEZİNTİ

Aksakallı ile köpeklerini gezintiye çıkartan Ezgi Mola, "Yeni sezona kadar Çeşme'de kalıp tatil yapacağım. Ara ara İstanbul'a gidip geleceğim" dedi. Ezgi Mola'nın kıskanç yapısını bilenler ise, "Adama göz açtırmıyor. Aklı Çeşme'de olunca İstanbul'da duramadı" şeklinde yorum yaptılar.

TARHAN ABDULLAHOĞULLARI

Sevgilisine göz açtırmıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN