• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Bugün kızımla sahnedeyim’

’nde sahne alan ünlü şarkıcı , “Kızımla birlikte burada sahnedeyim. Sizlerle olmaktan son derece mutluyum” dedi

‘Bugün kızımla sahnedeyim’
Giriş Tarihi: 10.6.2019
TEKİRDAĞ'DA bu yıl 55'incisi düzenlenen Uluslararası Kiraz Festivali tüm hızıyla devam ediyor. Ünlü sanatçı Bengü'nün konser vereceğini duyan yüzlerce vatandaş erken saatlerde konser alanına gelerek alandaki yerlerini aldı. Gecenin ilerleyen saatlerinde Tekirdağlıların konser alanını doldurmasıyla, hamile olan şarkıcı Bengü güvenlikçilerin yardımıyla sahneye çıktı. ÜNLÜ şarkıcı karnı burnunda olmasına rağmen sahnede oldukça hareketli olduğu görüldü. Konser alanını dolduran yüzlerce vatandaş da zaman zaman ünlü sanatçının şarkılarına eşlik etti. Sanatçı Bengü şarkı arasında yaptığı konuşmasında "Bugün kızımla birlikte burada sahnedeyim. Ve sizlerle olmaktan son derece mutluyum. Tekirdağ'ı seviyorum. Kirazını da ayrı seviyorum" dedi.

‘Bugün kızımla sahnedeyim’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA