• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Ruhsuz konser Sıla’yı işinden etti

Sıla’nın bayram konserindeki ruhsuz performans seyirciyi isyan ettirdi. Bunun üzerine Merit grubu bir daha Sıla ile çalışmama kararı aldı

Ruhsuz konser Sıla’yı işinden etti
Giriş Tarihi: 11.6.2019

FATİH ŞENDİL

Şarkıcı Sıla Ramazan Bayramı'nda Kıbrıs'ta sahne aldı. Konser salonunu dolduran seyirciler Sıla'nın donuk ve ruhsuz sahne performansı ile karşılaştığı öğrenildi. Sahne performansından memnun kalmayan izleyicilerin otel yönetimine ettiği şikayetler sebebi ile Merit Grubu'nun bir daha Sıla ile çalışmama kararı aldığı iddia edildi. 3 saat boyunca sahnede kalan Sıla misafirlerin bayramını iki cümle ile kutlayıp bir daha seyircilerle hiç iletişime geçmedi. Ruhsuz ve isteksiz halinden rahatsız olan seyircilerin Sıla'yı protesto ederek neredeyse yuhlamaya varan tepkiler gösterdiği belirtildi.

Ruhsuz konser Sıla’yı işinden etti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA