• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

“Sörf için dünyanın en güzel yeri Çeşme”

“Sörf için dünyanın en güzel yeri Çeşme”
Giriş Tarihi: 11.6.2019

Eski model Çağla Kubat, sörf sezonunu açtı. Milli sörfçü Çağla Kubat, İzmir'in Çeşme ilçesine bağlı Alaçatı beldesinde kendi adını taşıyan rüzgar sörfü okulu (Windsurf Akademisi) sezonunu açtı. Önceki gün öğrencilerine sörf dersleri veren Çağla Kubat, "Sezonu açtık, herkesi sörfe bekliyorum" dedi.

Amerikalı sörfçü eşi Jimmy Diaz ile yaz boyunca her kesimden insanı sörf yapmaya davet eden Kubat, "Sörf için dünyanın en iyi koyu burası. 3 yıldır dünya sörf şampiyonası yapılamıyor burada. Bu da biz sörf severleri çok üzüyor" diye konuştu.

TARHAN ABDULLAHOĞULLARI

“Sörf için dünyanın en güzel yeri Çeşme” haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA