• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Barışma mevsimi açıldı

Barışma mevsimi açıldı
Giriş Tarihi: 12.6.2019

Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden olan Hande Yener ile Demet Akalın arasındaki rekabet hiç bitmeyecek gibi. İkili, bu rekabet işini sürekli kavga ve barışlarla da ayakta tutmayı başarıyor. 10 yılı aşkın süredir sürekli birbirine laf atan ve tartışan ikili arasında yaz sezonuna girilirken yeniden bir dostluk havası esmeye başladı.
Hande Yener, önceki gece DJ oğlu Çağın Kulaçoğlu ile birlikte bir eğlence mekanında sahne aldı.

DOSTLUK MESAJI

Demet Akalın ile 11 yıllık küslüklerinin ardından geçtiğimiz aylarda barışan Yener, sahneden dostluk mesajı verdi. Küslüklerin anlamsız olduğunu söyleyen Yener, "Küslükler unutuluyor. Biz Demet'le barıştık. Niye kavga ettiğimizi unutmuşuz" dedi.

Barışma mevsimi açıldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN