• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Özcan 3 yıl kapalı

Daha önce ’de konser vererek büyük tepki çeken şarkıcı ilginç bir anlaşmaya imza attı. Deniz’in önümüzdeki 3 yıl boyunca sadece Kıbrıs’taki bir otelde 3 kez sahne alacağı öğrenildi

Özcan 3 yıl kapalı

12.6.2019

ŞENOL KANTÜRK

Filistin işgali ve Filistinlilere zulme tepki olarak birçok dünya yıldızının konserlerini iptal ettiği İsrail'de konser vererek büyük tepki çeken Özcan Deniz'den yine ilginç bir karar geldi. İsrail konserinden sonra eleştirilerin odağına oturan ve ülke gündemine bu şekilde gelen şarkıcı, önümüzdeki 3 yıl boyunca sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ndeki (KKTC) bir otelde sahne alacak.

TARİH BELLİ DEĞİL

Alınan bilgilere göre, KKTC'deki bir otel ile anlaşan Özcan Deniz, 500 bin dolarlık ücretini peşin aldı. Yapılan anlaşmaya göre şarkıcı ve oyuncu Deniz, önümüzdeki 3 yılda sadece bu otelde 3 konser verecek. Konserlerin tarihleri ise daha sonra açıklanacak.

BAŞKA KONSER YASAK

Yapılan anlaşmada ilginç bir madde daha söz konusu. Özcan Deniz'in, bu otelde vereceği 3 konser haricinde başka hiçbir yerde sahne almamasının kararlaştırıldığı da öğrenildi.
Bu madde de anlaşmaya eklendi ve imzalar atıldı. Deniz, vereceği 3 konser için 500 bin dolarlık ücretini de peşin aldı.

Özcan 3 yıl kapalı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.