• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İstek listesi ‘Pes’ dedirtti

İstek listesi ‘Pes’ dedirtti
Giriş Tarihi: 14.6.2019

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde sahne alacak olan Özcan Deniz, istekleriyle şaşırttı. 29 Haziran'da konser verecek olan Deniz; eşi Feyza Deniz, bir yaşındaki oğlu Kuzey ve annesini de yanında götürecek.
Ünlü şarkıcı için 300 metrekarelik panoramik deniz manzaralı kral dairesi tahsis edildi.

BAKICILARA 6 SUİT ODA, 3 VİTO ARAÇ

Ailesi ve oğlunun 4 bakıcısıyla konserden üç gün önceden Yavru Vatan'da tatil yapacak olan Deniz'in istek listesinde 6 suit oda ile 3 Vito araç da var... Feyza Deniz için de tamamen organik ürünlerden oluşan bir mönü hazırlandı.
Şarkıcının güvenliği için 3 gün boyunca odasının kapısında özel korumalar nöbet tutacak. Özcan Deniz, önümüzdeki 3 yılda sadece KKTC'deki bu otelde 3 konser verecek. Deniz, 500 bin dolarlık ücretini peşin aldı.

İstek listesi ‘Pes’ dedirtti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN