• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kızlarına kavuştu

Kızlarına kavuştu
Giriş Tarihi: 14.6.2019

, İzlanda maçı sonrası soluğu Alaçatı’da aldı. Başarılı futbolcu kızları Nazlı ve Derin’le gezerken görüntülendi

Milli Takım kampında olduğu için kızları Nazlı ve Derin'i yaklaşık 15 gündür göremeyen futbolcu Burak Yılmaz, İzlanda maçı sonrası soluğu Alaçatı'da aldı.

'HEPSİNİ ALALIM BABA'

Sokakta yürüdükleri sırada bir bijuteri dükkanının önünden geçen Yılmaz, kızlarının takıları görüp istemesiyle dükkana girmek zorunda kaldı. Nazlı ve Derin'in takı merakının ön plana çıkığı o anlarda Burak Yılmaz'a sık sık "Baba bunların hepsini alalım" dedikleri duyuldu. Takı dükkanından kızlarına birer tane bileklik alan ünlü futbolcu, dükkandan çıktıktan sonra yazlığının yolunu tuttu.

TARHAN ABDULLAHOĞULLARI

Kızlarına kavuştu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN