• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’da 7/24 eğlence

Muğla’da 7/24 eğlence
Giriş Tarihi: 9.7.2019

Ege’nin tatil cennetinin renkli ilçeleri , , Fethiye’de, yerli ve yabancı turistler her anın tadını doyasıya yaşıyor. Gündüz denizin, akşamsa gece hayatının ritmine kendini bırakanlar, yaz eğlencesine ara vermiyor

Muğla'nın turistik ilçelerinde tatilciler gündüz deniz ve havuzları, gece de eğlence mekanlarını dolduruyor.
Bodrum, Fethiye ve Marmaris'te yüzbinlerce tatilci sabah saatlerinde günlük turlara, cip safarilere çıkıyor, denize giriyor.

Akşam da ilçelerdeki barlar sokaklarında insan seli oluşuyor.

SABAHA KADAR SÜRÜYOR

Tatilciler disko ve barlarda başlayan programlarla sabahın ilk ışıklarına kadar eğleniyor. Zaman zaman tıka basa dolan eğlence mekanları kapılarını kapatarak müşteri almıyor.

Eğlence mekanlarının bazılarında sanatçılar sahne alırken bir çoğunda DJ'lerin çaldıkları hareketli müziklerle dans ediliyor, bazılarında da köpük partileri düzenleniyor.

ADEM ÜLKER

Muğla’da 7/24 eğlence haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN