• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Sonsuzluğuna kaç erkek sığar Merve!’

‘Sonsuzluğuna kaç erkek sığar Merve!’
Giriş Tarihi: 12.7.2019

Şarkıcı Merve Özbey, iş insanı Murat Binici ile 2.5 yıl aşk yaşamış, evlilik hazırlığı yaparken ayrılmıştı. Şimdi Kenan Koçak'la yeni bir aşka yelken açan Merve Özbey, sosyal medya hesabından sürekli fotoğraf paylaşıyor ve altına da 'Seninle sonsuza kadar' notunu düşüyor.

PAYLAŞIMA TAKİPÇİ YORUMU

Onun bu sözlerini okuyan bazı takipçileri ise kimsenin balık hafızalı olmadığını, şarkıcının Murat Binici'yle aşk yaşarken de yine 'Sonsuza kadar' sözlerini kullandığını söyleyerek, "Sonsuzluğuna kaç erkek sığıyor Merve!" şeklinde sert yorum yaptılar.

‘Sonsuzluğuna kaç erkek sığar Merve!’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA