• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sahne kıyafetini yine kendisi dikti

Sahne kıyafetini yine kendisi dikti
Giriş Tarihi: 13.7.2019

Kendine has tarzıyla yıllardır sahnelerde fırtına gibi esen 75 yaşındaki Fedon, önceki gece "Azka Yaz Konserleri" kapsamında Bodrum Bardakçı Koy'unda bulunan Azka Otel'de sahne aldı.

'İLK MESLEĞİM TERZİLİK'

Her programında olduğu gibi sahne kıyafetlerini kendisi hazırlayarak sevenlerinin karşısına çıkan Fedon, esprili bir dille şunları söyledi: BENIM ilk mesleğim terzilikti. Sonra ne olduysa birdenbire kendimi sahnelerde buldum. Sizlere layık olmak için elimden geleni her zaman yapmaya çalıştım. Ama terzi kendi söküğünü dikemezmiş, bu akşam pantolonum düştü düşecek diye korkuyorum...

Sahne kıyafetini yine kendisi dikti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN