• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Göbek taşı mı bu!

Göbek taşı mı bu!
Giriş Tarihi: 14.7.2019

, ile başrolleri paylaşacağı yeni filmi ‘’ için kilo aldı. Ünlü oyuncunun göbekli fotoğrafı ise oal y oldu...

Son dönemde eski sevgilisi şarkıcı Sıla'ya şiddet uyguladığı iddiasıyla yargılanan Ahmet Kural, yeni filmi için harekete geçti. Çoğu kez spor salonundan paylaşım yapan Kural, bu kez salmış göbeğiyle sevenlerinin karşısına çıktı. Baba Parası'ndaki rolü için çok kilo alan Kural, Instagram'dan paylaştığı fotoğrafla hayranlarını şoke etti.

TÜPÇÜ FİKRET'E BENZETİLDİ

Kural'ın son hali Düğün Dernek filmindeki Tüpçü Fikret karakterini hatırlattı. 'Baba Parası'nda birlikte başrolleri paylaşacağı yakın arkadaşı Murat Cemcir de Ahmet Kural'ın fotoğrafına yorum yaptı: Göbek taşı mı bu kral!

O ESKİ HALİMDEN ESER YOK ŞİMDİ...

Bir önceki filmi Ailecek Şaşkınız'daki rolü için spor yapan ve karın kaslarıyla dikkat çeken Kural'ın yeni rolü yüzünden aldığı kilolar şoke etti.

Göbek taşı mı bu! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN