• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Dizilerden kazandı 1 milyon dolara ev aldı

Dizilerden kazandı 1 milyon dolara ev aldı
Giriş Tarihi: 22.7.2019

Yaklaşık üç yıl evli kaldığı eşi ’ndan geçtiğimiz Haziran ayında boşanan genç oyuncu , yatırımını ’e yaptı...

Henüz 32 yaşında olan, adını 'Ulan İstanbul' dizisindeki performansı ile duyuran genç oyuncu Kaan Yıldırım, 1 milyon dolara ev satın aldı. Yaklaşık 3 yıl evli kaldığı eşi Ezgi Eyüboğlu'ndan geçtiğimiz Haziran ayında boşanan Kaan Yıldırım, beyazperde ve dizilerden kazandığını gayrimenkule yatırdı.


İÇİNİ KENDİ ZEVKİNE GÖRE DÖŞEDİ
Son olarak TRT'de "Halka" dizisinde oynayan Kaan Yıldırım, Bodrum Pera Gümüşlük Evleri'nden 1 milyon dolara, 4+1 ev satın aldı. 200 metrekare olan evini kendi zevkine göre dekore ettiren Yıldırım, sezonun yorgunluğunu milyonluk yatırımında atmaya başladı. Yıldırım yanında ablası ve eniştesinin de olduğu öğrenildi.

TARHAN ABDULLAHOĞULLARI

Dizilerden kazandı 1 milyon dolara ev aldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN