• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hanım köylü oldu

İzmirli modacı ’a gönlünü kaptıran oyuncu , Ege’nin incisine demir attı! Ailesinden pek çok kişi ’ta olmasına rağmen o aşkı uğruna tatilini ’de geçirmeyi tercih etti

Hanım köylü oldu
Giriş Tarihi: 22.7.2019

Oyuncu Tolga Sarıtaş ile İzmirli modacı Zeynep Mayruk'un aşkı tam gaz devam ediyor. Artık ilişkilerini göz önünde yaşayan, gizlenmeyen çift, İzmir'in turistik ilçesi Çeşme'de ortaya çıktı. Alaçatı'daki bir plajda konser veren Kenan Doğulu'yu izlemeye giden Tolga Sarıtaş ile Zeynep Mayruk, objektiflere mutluluk pozu verdi.

MEMLEKETE GİTMİYOR
Aslen Sivaslı olan, aile ve akrabasından pek çok kişinin Sivas'ta yaşadığını bilenler, Tolga Sarıtaş'ı sürekli İzmir'de görünce şu yorumu yaptılar: Sevgilisi İzmir'de yaşayınca Tolga Sarıtaş da hanım köylü oldu. Memlekete gitmek yerine aşkının şehrini tercih etti, İzmir'e demir attı!

ÇEŞME GÜNLÜĞÜ - TARHAN ABDULLAHOĞULLARI

Hanım köylü oldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA