• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yüzsüzlük diz boyu!

Yüzsüzlük diz boyu!
Giriş Tarihi: 9.8.2019

için “Rant uğruna nasıl satılabilir?” diyen şarkıcı ’ın 2011 yılında İstanbul Ömerli’de iki tane villa satın aldığı, bahçesindeki ağaçları kestirip foseptiğini dereye bağlattığı ortaya çıktı

Çanakkale Kaz Dağları'nda altın madeni için ağaçların kesildiğini öne sürerek 'Rant uğruna nasıl satılabilir?' diyen ve eylemciler arasına katılan şarkıcı Tarkan, tam bir doğa katliamcısı çıktı! 2011 yılında İstanbul Şile Ömerli'de iki tane villa satın alan Tarkan'ın bahçesindeki ağaçları kestirip fosseptiğini dereye bağlattığı fotoğraflar gündeme bomba gibi düştü. O dönemde bahçıvanına bahçesindeki ağaçları kestirip traktörle taşıtan Tarkan'ın, evinden gelen atık su borusunun Riva deresine dökülmesi de 'Pes' dedirtti.'MEGA DEĞİL REZİLSTAR'

Ayrıca 2010 yılında Kaz Dağları'ndan da villa alan ve ormanın talan edilmesine göz yuman Tarkan, daha sonra aynı bölgede 10 tane daha villa yaptırmış ve bunları satarak işi ticarete dökmüş. Villa uğruna ağaçlara kıyan Tarkan'ın bu iki yüzlülüğü, "Senden Megastar değil rezilstar olur ancak" dedirtti!

YALAN SÖYLÜYORLAR

Maden çıkarılacak saha Kazdağları'na 40 km uzaklıktaki Kirazlı Balaban Tepesi'nde. Ruhsatı yeni değil. 12 Mart 2001'de alındı. AK Parti kurulmamıştı daha! Kesilen ağaç sayısı 195 bin değil, 13 bin. Dikilen fidan sayısı ise 14 bin. Üstelik madenin çıkarılmasından sonra sahanın tamamı ağaçlandırılacak! Yani; ortalığı yakıp yıkanlar, kışkırtma peşinde olanlar, Kaz Dağları'yla ilgili yalan söylüyorlar.

Yüzsüzlük diz boyu! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN